ДІАГНОСТИКА ПАЛИВНОЇ СИСТЕМИ
НА ДИЗЕЛЬНому АВТО

ОБСЛУГОВУВАННЯ ДИЗЕЛЬНИХ АВТОМОБIЛIВ.
РЕМОНТ ПАЛИВНИХ СИСТЕМ.

Ми займаємося:
Ремонтом форсунок та насосiв Common Rail
Реставруванням розпилювачів та
клапанiв
Комп'ютерною діагностикою
Кодуванням та адаптацією дизельних форсунок
ШВИДКИЙ ЗАПИС НА ДIАГНОСТИКУ
ДИЗЕЛЬНИХ СИСТЕМ
Зателефонуйте за номером +380506474094.
або натиснiть "ЗАПИСАТИСЯ НА ДIАГНОСТИКУ" i менеджер погодить зручний для вас час.

ПРО НАШ СЕРВIС
У компанії OMS Ukraine Diesel Service працюють тільки кваліфіковані і сертифіковані майстри з багаторічним досвідом. Всі наші клієнти відзначають швидку поставку запчастин і їх якість. Ми здійснюємо безкоштовну діагностику дизельних паливних систем і усунення будь-яких неполадок в стислі терміни. Головним напрямками сервісу є ремонт паливної системи легкових автомобілів та комерційного транспорту.
Зателефонуйте за номером
+380688138038
+380991794219

або залиште заявку, та менеджер пiдбере зручний час для виконання дiагностики.
ПЕРЕЛIК ПОСЛУГ З РЕМОНТУ
Зателефонуйте за номером
+380688138038
+380991794219

або залиште заявку, та менеджер пiдбере зручний час для виконання послуг.
КОНТАКТИ
Для запису на ремонт чи обслуговування
зателефонуйте за номером
+380688138038 \ +380991794219
або залиште заявку нижче.
Графік роботи пн-пт з 9:00 до 19:00.
+380688138038
+380991794219

omsdiesel@gmail.com
м. Івано-Франківськ, вул. Пасiчанська. 24
Політика щодо обробки персональних даних
1. Загальні положення Справжня політика обробки персональних даних складена відповідно до вимог Федерального закону від 27.07.2006. №152-ФЗ «Про персональних даних» та визначає порядок обробки персональних даних та заходи щодо забезпечення безпеки персональних даних Наталія (далі - Оператор).
1. Оператор ставить своїм найважливішим метою і умовою здійснення своєї діяльності дотримання прав і свобод людини і громадянина при обробці його персональних даних, в тому числі захисту прав на недоторканність приватного життя, особисту і сімейну таємницю.
2.Справжня політика Оператора щодо обробки персональних даних (далі - Політика) застосовується до всієї інформації, яку Оператор може отримати про відвідувачів веб-сайту http://oms-diesel.com/.
2. Основні поняття, що використовуються в Політиці
1.Автоматизована обробка персональних даних - обробка персональних даних за допомогою засобів обчислювальної техніки;
2.Блокування персональних даних - тимчасове припинення обробки персональних даних (за винятком випадків, якщо обробка необхідна для уточнення персональних даних);
3.Веб-сайт - сукупність графічних і інформаційних матеріалів, а також програм для ЕОМ і баз даних, що забезпечують їх доступність в мережі інтернет за мережевою адресою http://oms-diesel.com/;
4.Інформаційна система персональних даних - сукупність містяться в базах даних персональних даних, і забезпечують їх обробку інформаційних технологій і технічних засобів;
5.Знеособлення персональних даних - дії, в результаті яких неможливо визначити без використання додаткової інформації приналежність персональних даних конкретному Користувачеві чи іншому суб'єкту персональних даних;
6.Обробка персональних даних - будь-яка дія (операція) або сукупність Дій (операцій), что здійснюються з Використання ЗАСОБІВ автоматизації або без использование таких ЗАСОБІВ з персональними данімі, включаючі збір, записи, сістематізацію, Накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна) , витяг, использование, передачу (Поширення, Надання, доступ), знеособленості, Блокування, відалення, знищення персональних даних;

8.Оператор - державний орган, муніципальний орган, юридична чи фізична особа, яка самостійно або спільно з іншими особами організують і (або) здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними; Персональні дані - будь-яка інформація, що відноситься прямо або побічно до певного або визначається Користувачеві веб-сайту http://oms-diesel.com/;
9.Користувач - будь-який відвідувач веб-сайту http://oms-diesel.com/;
10.Надання персональних даних - дії, спрямовані на розкриття персональних даних певній особі або певного кола осіб;
11.Поширення персональних даних - будь-які дії, спрямовані на розкриття персональних даних невизначеному колу осіб (передача персональних даних) або на ознайомлення з персональними даними необмеженого кола осіб, в тому числі оприлюднення персональних даних в засобах масової інформації, розміщення в інформаційно-телекомунікаційних мережах або надання доступу до персональних даних будь-яким іншим способом.
12.Трансгранична передача персональных данных – передача персональных данных на территорию иностранного государства органу власти иностранного государства, иностранному физическому или иностранному юридическому лицу;
13.Уничтожение персональных данных – любые действия, в результате которых персональные данные уничтожаются безвозвратно с невозможностью дальнейшего восстановления содержания персональных данных в информационной системе персональных данных и (или) результате которых уничтожаются материальные носители персональных данных.
3. Оператор може обробляти такі персональні дані Користувача
1.Прізвище ім'я по батькові;
2.Номери телефонів;
3.Також на сайті відбувається збір і обробка знеособлених даних про відвідувачів (в т.ч. файлів «cookie») за допомогою сервісів інтернет-статистики (Яндекс Метрика і Гугл Аналітика та інших).
4.Перераховані вище дані далі по тексту Політики об'єднані загальним поняттям Персональні дані.
4. Цілі обробки персональних даних
1.Мета обробки персональних даних Користувача - інформування Користувача за допомогою відправки електронних листів; укладення, виконання та припинення цивільно-правових договорів; надання доступу Користувачеві до сервісів, інформації та / або матеріалами, що містяться на веб-сайті.
2. Також Оператор має право направляти Користувачеві повідомлення про нові продукти та послуги, спеціальні пропозиції та різні події. Користувач завжди може відмовитися від отримання інформаційних повідомлень, направивши Оператору лист на адресу електронної пошти veronicacollection.com@gmail.com з позначкою «Відмова від повідомленнях про нові продукти і послуги та спеціальні пропозиції».
3.Знеособлені дані користувачів, що збираються за допомогою сервісів інтернет-статистики, служать для збору інформації про дії користувачів на сайті, поліпшення якості сайту та його змісту.

5. Правові підстави обробки персональних даних Оператор обробляє персональні дані Користувача тільки в разі їх заповнення та / або відправки Користувачем самостійно через спеціальні форми, розташовані на сайті http://oms-diesel.com/. Заповнюючи відповідні форми і / або відправляючи свої персональні дані Оператору, Користувач висловлює свою згоду з цією політикою. Оператор обробляє знеособлені дані про Користувача в разі, якщо це дозволено в настройках браузера Користувача (включено збереження файлів «cookie» і використання технології JavaScript).

6. Порядок збору, зберігання, передачі та інших видів обробки персональних даних Безпека персональних даних, які обробляються Оператором, забезпечується шляхом реалізації правових, організаційних і технічних заходів, необхідних для виконання в повному обсязі вимог чинного законодавства у сфері захисту персональних даних.
1.Оператор забезпечує збереження персональних даних і вживає всіх можливих заходів, що виключають доступ до персональних даних неуповноважених осіб.
2. Персональні дані Користувача ніколи, ні за яких умов не будуть передані третім особам, за винятком випадків, пов'язаних з виконанням чинного законодавства.
3.У разі виявлення неточностей в персональних даних, Користувач може актуалізувати їх самостійно, шляхом подання відповідного Оператору повідомлення на адресу електронної пошти Оператора veronicacollection.com@gmail.com з позначкою «Актуалізація персональних даних».
4.Срок обробки персональних даних є необмеженим. Користувач може в будь-який момент відкликати свою згоду на обробку персональних даних, направивши Оператору повідомлення за допомогою електронної пошти на електронну адресу Оператора veronicacollection.com@gmail.com з позначкою «Відкликання згоди на обробку персональних даних».

7. Транскордонна передача персональних даних
1.Оператор до початку здійснення транскордонної передачі персональних даних зобов'язаний переконатися в тому, що іноземною державою, на територію якого передбачається здійснювати передачу персональних даних, забезпечується надійний захист прав суб'єктів персональних даних. 2.Транскордонна передача персональних даних на території іноземних держав, які не відповідають зазначеним вище вимогам, може здійснюватися тільки в разі наявності згоди в письмовій формі суб'єкта персональних даних на транскордонну передачу його персональних даних та / або виконання договору, стороною якого є суб'єкт персональних даних.
8. Прикінцеві положення
1.Користувач може отримати будь-які роз'яснення з потрібних питань, що стосуються обробки його персональних даних, звернувшись до Оператору за допомогою електронної пошти veronicacollection.com@gmail.com.
2. В даному документі будуть відображені будь-які зміни політики обробки персональних даних Оператором. Політика діє безстроково до заміни її новою версією.
3.Актуальна версія Політики у вільному доступі розташована в мережі Інтернет за адресою http://oms-diesel.com/.
Потрiбна допомога? Залиште заявку, або зателефонуйте по номеру
+380688138038
+380991794219

та фахівець з вами зв'яжеться.
Made on
Tilda